Kniha návštěv

Datum: 18.12.2017

Vložil: FORTEČKA

Titulek: Krásne stránky

Dobrý deň,teraz som navštívila Vaše stránky a najviac ma zaujali tie filmové príbehy o akitách.Som veľmi prekvapená,nakoľko niektoré vôbec nepoznám.A vždy som si myslela že HACHIKO bol pes.

Odpovědět

—————

Datum: 26.05.2017

Vložil: Lenka b.

Titulek: Boule

Tak uz mame take boule. Putuje to po tele a pak prasknou a kraterem jako po klisteti vyteka krev a hnis a pak se udela strup. Co radite jako prvni?

Odpovědět

—————

Datum: 28.01.2015

Vložil: Ari

Titulek: Pro Radar

Dobrý den,
děkuji Vám za příspěvek. Je smutné, že k tomu dochází stále dokola a chovatelé za velké peníze prodávají nekvalitní zvířata. Stejně tak je smutné, že si na tom mastí kapsy další struktury (veterináři, homeopati ...) a nikomu nepřijde divné, že by se toto v prvé řadě vůbec stávat nemělo.
Doufám, že chovatel se pochlapí, i když... pokud Vám někdo střelil kryptorchida za takto nekřesťanské peníze, tak pochybuji..
Snad je to to jediné, s čím se Váš pes bude muset v životě potýkat.

Odpovědět

—————

Datum: 30.01.2015

Vložil: radar

Titulek: Re: Pro Radar

dobry den,
tak jsme byli v praze na renomovane klinice a za nekrestanskou sumu si nechali udelat sono a vypracovat zpravu. s chovatelkou budeme jednat v pristim tydnu. i kdyz se vse neubira tak jak chceme a vime, ze nas pejsek nebude mit moznost (pokud bude mistr sveta-amoleta) predavat sve geny dalsim potomkum, je fakt, ze kryptorchismus neni jeste konec sveta.
je fakt, ze kdybychom pred 14-ti dny vratili s bolesti v srdci stene chovateli, nove stene muze mit za dva roky epilepsii a budeme si vycitat, ze jsme si naseho bezkulcaka nenechali....
mejte se prima

Radek SCH

Odpovědět

—————

Datum: 26.01.2015

Vložil: Radar

Titulek: kryptorchismus

konecne jsem nasel souvislou stat k tomuto tematu, ktera z praxe uvadi moznosti, nedeje(beznadeje), pohadky a vsechny souvisejici anabaze s nesestouplymi kulkami pejsku.... nase stene za 18 tis. kacek nema v 8-mi tydnech kulky a nazroy vsech navstivenych vetasu (bylo jich 5) se znacne rozchazeji v podstate ve vsem (hormony, homeo, sance, masaze...). Do dusledku se nyni ztotoznuji se vsim, co v clanku pisete. Bylo by skvele aby odkaz na vas clanek vyskocil na prvnim miste pri zadani fraze "kryptorchismus" do vyhledavacu...
necht se Vam dari

Odpovědět

—————

Datum: 07.12.2014

Vložil: Ari

Titulek: Pro Laďu

Díky za příspěvek. Není to ale úplná novinka na českém akitím písečku, první vlaštovka už tu přece proběhla v roce 2011! Tak co by nemohli i jiní? Na jedné z mnoha památečních klubových schůzí jsme se navíc od představenstva dozvěděli, že chov na nemocných zvířatech je úplně v pořádku.. Ne, nepřekvapuje mě to.
Po všech těch letech neskutečné špíny, hádek a bojů se však dnes dá říct jedno: osvěta existuje a kdo chce, může si všechny informace dohledat. Pokud i přes všechna varování lidé stále kupují potenciálně časované bomby v domnění, že přinejhorším stačí pár vitamínů a fritovací olej, pomáhej jim pánbůh..

Odpovědět

—————

Datum: 04.11.2014

Vložil: Laďa Kortiš

Titulek: SA

Tak už se v Čechách stává standardem chovat na nemocných esáčkových psech. Kdo si chce od nemocné feny koupit štěňata za pouhých 20 000,-, tak ať si rychle pospíší. Kde je chovatelská etika? Kde je chovatelský morální kodex? Toto že je dle vrcholných představitelů ČMKÚ ta proklamovaná akiťácká špička?!

Odpovědět

—————

Datum: 02.01.2014

Vložil: Alena

Titulek: Zdravíme

Ještě jednou díky za dárečky a mimochodem to tvoje cukroví bylo vynikající. Mějte se s Orískem krásně a ať se vám v Novém roce vše jen daří.

Odpovědět

—————

Datum: 24.09.2013

Vložil: Ari

Titulek: SA

Ali, jestli si jeste nekdo v tyhle zemi mysli, ze chovatele dobrovolne priznaji, ze SA v chovech maji, tak je jeste vetsi naiva, nez ja.
Kdyz se tu muzou na nemocnych zviratech delat stenata, tak uz se muze vsechno.
Me je lito uz jen tech psu, protoze ti za nic nemohou. Kdyz jsou lidi tak hloupi, ze skacou chovatelum na ty jejich lzi i v dobe, kdy uz se da spousta veci krasne zjistit, dobre jim tak.

Odpovědět

—————

Datum: 25.09.2013

Vložil: Alena

Titulek: Re: SA

To máš sice pravdu, ale když si vezmeš, co všechno ti bylo navykládáno babou a čím vším jsi pak musela projít aby jsi uhájila pravdu... A dneska si vem, že kromě baby tady dále figurují dva mužíčci trpící napoleonským komplexem a všichni tři mají jedno společné. Jsou to vynikající manipulátoři. Psi jsou jim ukradení, oni potřebují mít pocit neomezené moci a otevřený trh pro sebe. A jak se potom v tom všem mají ti chudáci naivní lidičky, toužící po čtyřnohém rodiném příteli vyznat, když jim každý z nich troubí do hlavy něco jiného .
No, teď už je to jedno. Byl tady jeden slušný chlap, kterému nejspíš o akity opravdu šlo, ale bohužel ....
Jsem ráda, že jsme měli možnost potkat pár slušných lidí, tebe a mazaného Oríska, který umí krásně obírat lidi o náušnice a jiné šperky a těšíme se na setkání.

Odpovědět

—————

Jazykový koutek

Slovo měsíce:

SUBARU

Čteníすばる

Kanji: 

Význam: Plejády (název souhvězdí)