Kniha návštěv

Datum: 13.01.2013

Vložil: Ari

Titulek: Pro Vinnetoua

Milý Vinnetou,
děkuji Vám za bezplatný psychologický rozbor. Škoda, že jste se nepodepsal(a), ráda bych Vám za Vaši snahu něco zaslala.
Osobně preferuji býti pouze neukojená, než vůbec nemít koule :-)

Odpovědět

—————

Datum: 13.01.2013

Vložil: Vinnetou

Titulek: konec světa

Milá slečno Němcová, vypadalo to, že jste sice zvláštní, ale chytrá. Bohužel, stále více se potvrzuje, že nejspíš asi budete v nějakém směru neukojená, protože jinak byste si nemusela dělat dobře takovými bláboly, které na svých stránkách plodíte.

Odpovědět

—————

Datum: 06.01.2016

Vložil: Jaroslav Zeman

Titulek: Re: konec světa

Pěkně Vás pisatelka webu utřela, což? Dost mě mrzí, že všichni ti Množitelé říkající si chovatelé, kteří ovšem Akitu milujou hlavně proto, že z ní mají prima byznys, šíří mezi psy vážnou dědičnou nemoc a když na nemoc v jejich chovu někdo poukáže, tak podle hesla nejlepší obrana je útok rovnou vyhrožují soudy a žalobami a jakmile někdo uvede jejich jméno, tak je oheň na střeše. Vy pane, který urážíte náčelníka kmene Appachů braním jeho jména, jste taky jedním z těch, kteří lžou veřejnosti o Sebaceózní Adenitidě nebo dokonce jedním z množitelů štěňat s SA ve vínku? To proto jste se nepodepsal?

Odpovědět

—————

Datum: 20.12.2012

Vložil: Ari

Titulek: Babská rada o konci světa :-)

No, tak bez průpovídky to rozhodně nejde!!!!!!

Jinak konec světa se zatím neudál, čekáte na pátek? :-p


Rodina se ještě pořád nerozkejvala, ale možná se ještě stihnem vidět, jestli teda nehodláš zejtra zničit svět... ;-)

Odpovědět

—————

Datum: 20.12.2012

Vložil: Alena

Titulek: Zdravím

Babská rada nefungovala, ale nejspíš proto, že jsem zapomněla co k tomu mám říci. A Láďa taky tvrdil. že jsi musela něco házet do lesa. jinak je to zázrak, aby počasí tak vyšlo.
Doufám, že vítací pes to vezme přes Vysočinu , aby ses mohla stavit při tom nahánění na kafe. Vlastně na zelený čaj.

Odpovědět

—————

Datum: 15.12.2012

Vložil: Ari

Titulek: Alče

Ahoooj,
babské rady zabírají vždy, ale pamatuj, že nejen dobří lidé si potrpí na kvalitu! Právě jdu vyrábět luxusní produkt domácí výroby, tak když tak se odkaž na mě :-))
A jestli to nezabere (musí se to před tím, než začne déšť, tornádo, zemětřesení, pak už to nefunguje :-) ), nezbývá, než vytáhnout deštník.. tady taky prší :(


A přiznávám, že jediné, co jsem před výletem odhazovala byl plech spálenýho lineckýho: a to rovnou do koše :-))


Vítací pes zdraví zpátky, jednou mě z něho trefí nebo ho budu nahánět až za severní točnou :-)

Odpovědět

—————

Datum: 15.12.2012

Vložil: Alena

Titulek: Ahoooooj

Balíme psy a razíme na sraz a protože tady prší bereme s sebou jistý produkt (ne domácí ) , který hodlám použít dle tvé rady. Doufám, že tam ,kde se budeme nacházet nedojde díky mému nesprávnému použití ke zničení krajiny ještě před 21 prosincem.
A přiznej se, že tak krásné počasí, které jsme strávili v té nádherné krajině máš na svědomí ty. Použila jsi domácí či kupované?
Pohlazení vítacímu psovi

Odpovědět

—————

Datum: 13.12.2012

Vložil: Ari

Titulek: Dodatek

PS: Další díl má následující obsah: současný předseda KCHMPP bude této funkce zbaven, vzápětí se spojí se současnou poradkyní chovu AICC, aby spolu brojili proti KAI: On jako předseda AICC, ona jako poradkyně.. fikce? I kdepak, již se na tom aktivně pracuje! :-))

Odpovědět

—————

Datum: 13.12.2012

Vložil: Ari

Titulek: :-)

Škoda, že se pečlivý divák nepodepsal, takhle si hodlám nárokovat všechna filmová práva a tučné zisky z nich plynoucí jen a jen pro sebe neboť stejný nápad jsem dostala jen o pár dní dříve. Telenovela s názvem České Akití Hnojiště aneb Konec Chovatelů v Čechách bude mít na našich televizních obrazovkách premiéru v roce 2015. Stále ještě hledáme hlavní hvězdu...! Kandidátů na roli je mnoho :-)))

Odpovědět

—————

Datum: 09.12.2012

Vložil: Ester

Titulek: Akita a lidi kolem ní

Tak po letech lží jsem konečně otevřela oči a musím uznat , že vše co tu stojí psáno je pravda...... jen mi to trvalo poněkud déle

Odpovědět

—————

Jazykový koutek

Slovo měsíce:

SUBARU

Čteníすばる

Kanji: 

Význam: Plejády (název souhvězdí)