Kniha návštěv

Datum: 27.08.2012

Vložil: Ari

Titulek: Pro anonyma

Pro Vaši malou informaci, já nyní v žádném klubu nefiguruji a ani figurovat nehodlám. Jak píše Alča, chovatelce jsem věřila. Rudolfovy jsem považovala za své kamarády a od obou skupin jsem se začala distancovat ve chvíli, kdy jsem prohlédla a zjistila, co skutečně dělají a o co jim skutečně jde. Že to někteří viděli dřív než já, budiž.
Velice bych Vám přála zažít ten hnůj, co na mě jak Hamplová, tak Rudolfovi nakydali, poté co jsem se jim přestala hodit do krámu. Každému, co jeho jest.


A jestli jsem převlékač kabátů? Považujte si mě, za co chcete, jak je libo :-)

Odpovědět

—————

Datum: 29.08.2012

Vložil: pro Ari

Titulek: Re: Pro anonyma

Asi o Vás v žádném klubu nestojí.

Odpovědět

—————

Datum: 29.08.2012

Vložil: Alena

Titulek: Re: Re: Pro anonyma

Oni by o ní stáli, ale jenom v případě, že bude držet hubu a krok , jak je tady zvykem. No, i když je pravda , že po skypu v e-mailech případně na některých veřejných kynologických diskuzích jsou někteří opravdu stateční a své názory vyjadřují. Vlastně i naši oblíbení anonymové vykazují určitou odvahu.
A nemáte pravdu. V jednom klubu má dveře dokořán otevřené!!!

Odpovědět

—————

Datum: 30.08.2012

Vložil: Ari

Titulek: Re: Pro anonyma

No, je to spíš naopak. :-) I do toho KCHMPP jsem šla po dlouhém přemlouvání, abych prý "podpořila dobrou věc". Haha..

Odpovědět

—————

Datum: 31.08.2012

Vložil: Haha

Titulek: Re: Re: Pro anonyma

Opravdu k smíchu.

Odpovědět

—————

Datum: 31.08.2012

Vložil: Ari

Titulek: Re: Re: Pro anonyma

Smich leci. Tak doufam, ze se budete smat jeste vic, kdyz Vam reknu, ze mi nekteri dokonce chteli tajne zaplatit v KCHMPP clenstvi, jen aby me tam dostali :))

Odpovědět

—————

Datum: 27.08.2012

Vložil: Dotaz

Titulek: Paní Aleno

jmenujte mě druhého takového člověka, který tak jako zde velevážená paní ARI nejprve bojoval za Hamplovou (dnešní AICC) pak za rodinu Rudolfovou (KCHMPP) a nyní za pana Kortiše a Šíra (KAI).... mezi akitáři není jiného člověka, který by tolikrát převlékl kabát :-)))))))))))

Odpovědět

—————

Datum: 27.08.2012

Vložil: Alena

Titulek: Re: Paní Aleno

Dobrý den
Pokud jste dobře četl(a) článek, tak tam Katka píše o své naivitě. To, že nejdříve věřila paní JH, coby chovatelce svého psa je normální. Jinak by si psa od ní nebrala, nemyslíte? Proto za ní stála. Popisovat dále, proč se v ní zklamala snad nemá smysl, všichni víme o co šlo. A to samé se týká JR. Stát za člověkem, který káže vodu a sám pije víno není její styl. A zklamání nad chováním těchto lidí nevyjádřila jenom Katka, ale i dost jiných.
Pokud někdo převléká kabáty, dělá to pouze kvůli vlastnímu prospěchu, což není její případ. Nebo viděl(a) jste někdy nějakého převlékače kabátů, který by tak veřejně a otevřeně říkal své názory?

Odpovědět

—————

Datum: 24.08.2012

Vložil: Ari

Titulek: :-)

Klasika.. takže se zase nedozvíme nic...

Odpovědět

—————

Datum: 19.08.2012

Vložil: Alena

Titulek: Pro čtenáře

Pokud zastáváte vážený čtenáři názor , že člověk, který se nesnaží manipulovat s lidmi, nemění názory podle vlastních potřeb ani neobrací kabáty je podle vás bezcharakterní , tak to spíš vypovídá něco o vás !!! To, že se SA netajilo snad myslíte jako hloupý vtip, ne? Špínu do akití komunity nezanesla pisatelka článku, ale lidi jako vy!!! Ona na ní pouze upozorňuje, což se samozřejmě nehodí někomu do krámu, že? Pozdravujte v AICC a příště pokud budete vystupovat coby anonym,opravdu buďte chytřejší.

Odpovědět

—————

Jazykový koutek

Slovo měsíce:

SUBARU

Čteníすばる

Kanji: 

Význam: Plejády (název souhvězdí)