Informace o nás

Jsem šílená a mí blízcí to vědí. Už odmala tahám domů nejrůznější havěť, vystudovala jsem Molekulární biologii a genetiku a pohled na živé zvíře mě dokáže rozrušit víc než pohled na fotomodela. Cokoliv se dá odlachnit, to pilně dlachním a sledování rybiček v akváriu je pro mě větší zábava než sledování televize. Tímto šílenstvím trpí všichni, kdo se mnou jedou někam na výlet: moje jediná starost je: A bude tam akvarijní výstava? Je tam aspoň zoo? Já chci do parku krmit ptáky!

Na psech jsem se stala závislou už před pár lety. Zjistila jsem totiž, že jejich nátura je velmi blízká mému srdci. Psi jsou veselí, hraví, inteligentní a rádi přinášejí druhým úsměv, jsou neuvěřitelně věrní a nezatíženi blbostmi typu: s tebou se nebavím, ty nejsi populární. Psi si nezávidí barvu a kvalitu kožichu a ještě jsem neviděla, že by ovčák pomlouval chrta, neb ten je vychrtlý a tedy zajisté anorexií trpící.

V současnosti jsou členy naší smečky německý ovčák Miky a akita inu Ori. Náš první pes, Bondy, nás bohužel na podzim roku 2007 ve svých dvanácti letech opustil. Kluci se snášejí výborně, nemají tendenci se rvát, i když k "hádce" tu a tam dochází - nejčastěji o klacek či hračku, neboť Ori je zlodějů král - co má jiný, to chce okamžitě taky. Ale i přes individuální rozdíly jsou z nás všech  - dvounohých i čtyřnohých - velcí kamarádi!

 

 

 

 

 

 


Jazykový koutek

Slovo měsíce:

SUBARU

Čteníすばる

Kanji: 

Význam: Plejády (název souhvězdí)