Kniha návštěv

Datum: 29.11.2008

Vložil: Ari

Titulek: To: Fakýškovic

Tak mocné Orákulum, je vám teďka jasné, že jestli to vyjde, budete mi věštit fakt často? ;-)
Napnutí jsme ale všichni. Štěndo má celé mámino bříško pro sebe, tak si spíš držme palce, ať to moc nepřežene s růstem a na svět se vykulí bez obtíží..

Odpovědět

—————

Datum: 29.11.2008

Vložil: Jana a Fajuška

Titulek: Věštba

Paní to bude kluk jako buk!!!! Sem si tím skoro jistá :-))))

Odpovědět

—————

Datum: 23.11.2008

Vložil: Hagískovi

Titulek: Paráda!

Téda nový kabátek! Moc plácáme, je to tu krásně sněživé a Mikoušův výraz, to je prostě :-* Chválíme články, jsme nabití vědomostmi, to se to bude machrovat =D Děkujeme za to! Někdy brzy nashle, tvojí Hagísovi se smečkou! <3

Odpovědět

—————

Datum: 18.11.2008

Vložil: šiba Ariška

Titulek: japonština

Díky za článek, jsem zase moudřejší. Je otázka, zda to moje hlava udrží :-)

Odpovědět

—————

Datum: 19.11.2008

Vložil: Ari

Titulek: Re: japonština

Nic se neboj, shibo Ariško, když zapomeneš, vždycky si to můžeš přečíst znova, případně se zeptat :-)

Odpovědět

—————

Datum: 14.11.2008

Vložil: vlk

Titulek: anketa

Ta tvoje druhá anketa mě kapku zmátla.... moje odpověď je: jsem pejskař, ne přímo akitař, ale majitelka japonského plemene a i proto se docela zajímám o japonštinu... těším se na další články o ní, ale i o psech.

Odpovědět

—————

Datum: 14.11.2008

Vložil: Ari

Titulek: Re: anketa

Ta anketka vznikla na základě webové statistiky: zjistila jsem, že někdo se na Inugoyu dostal tak, že si vyhledal "Japonština pro děti". Nevím, kdo a jak je to možné a tak mě napadlo udělat anketku, která vysonduje, kdo sem chodí kvůli čemu a kdo jenom tak.
Je to samozřejmě jen přibližné: akita není jediný INU a rozhodně není tím nejdůležitějším inu, ale jelikož se znám spíš s akitářema (shibaře jsem potkala jen jednou na bonitaci a ani nevím, kdo to byl, jen to, že pejsek se jmenoval Hiro a byl úžasný!), tak mě zajímalo kolik jich sem vlastně chodí... :-)

Odpovědět

—————

Datum: 02.11.2008

Vložil: aruma

Titulek: Zdravím

Díky za vzkaz v návštěvní knize, gratuluji k budoucímu plyšátku , palce určitě držet budeme aby všechno dobře dopadlo a moc se těším na vaše zkušenosti a zážitky s budoucí akitkou. Mimochodem Yume je pěkné jméno a jsem zvědavá, jestli to bude stejný rebel jako Vy. A určitě nejste zařazena jako rušivý element v akitění , každý má právo na svůj názor . Rozhodně mě osobně víc vyhovují názory vyjádřené veřejně( i když kritické) , než slepičí kvokání za zády.
Přeji pěkný den Alena

Odpovědět

—————

Datum: 02.11.2008

Vložil: Ari

Titulek: Re: Zdravím

Taky děkuju za vzkaz. Teď nezbývá než vyčkávat, neboť je klidně možné, že se narodí samé holky. Nad jménem pro plyšátko se pořád vznáší otazníky, vrh má začínat písmenem O, takže je dost možné, že to nakonec Yume nebude.
Rebel to bude určitě, vždyť se říká: jaký pán takový pes ;-) A pokud to platí do puntíku, pak bude určitě zásadový, tvrdohlavý, spolehlivý a psím kamarádům naprosto věrný ;-))
Více snad budeme vědět kolem Vánoc :-)

Odpovědět

—————

Datum: 29.10.2008

Vložil: Iveta a Ayrin

Titulek: Předběžná gratulace

Tak pani :))), gratuluju dopředu k budoucímu plyšátku, přeju ať se ti narodí vysněný chlapík, zdravý a pohodový :). A hlavně ten tvůj červenýýýý ! :)

Odpovědět

—————

Jazykový koutek

Slovo měsíce:

SUBARU

Čteníすばる

Kanji: 

Význam: Plejády (název souhvězdí)