Kniha návštěv

Datum: 27.12.2008

Vložil: Ari

Titulek: Díky všem :-)

Fakýškovi, byli jste oficiálně pasováni na mé osobní orákulum, příště mi vsadíte sportku ;-)

Hagískovi, jméno ještě nemáme, musí to být něco specielního ;-) No a majitelka ještě nejsem, ale už jsem hodně potenciální majitelka ;-)

Smečko Minami, děkujeme, hrát si určitě budou a už se na setkání moc těším! :-)

Odpovědět

—————

Datum: 27.12.2008

Vložil: Petra, Charlotte a Elza

Titulek: Gratulujeme!!!

Pripojujeme se ke gratulacim!!! Je to super a tesime se na noveho akitiho klucika. Nase holky se taky moooc tesi az si budou moct pohrat.

Odpovědět

—————

Datum: 27.12.2008

Vložil: Hagískovi

Titulek: My to věděli ;)

Ahojky Ari!! Moc velká gratulace! Je to paráda! Ryuška s holkama se už teď těší na kámoše! Hagisovi o tom ještě říkat nebudeme :P Sice tě miluje, ale tajně si přál další babu na hraní (proto jsme psali - kluk a holka) =D Tak PANÍ MAJITELKO, honem napsat jméno klučíka, ať ho vítězoslavně můžeme ze "Zajímavých odkazů" přesunout do "Osobní stránky Akita inu" :) Tak ještě jednou letí gratulace od nás všech a pusinka mrňouskovi

Odpovědět

—————

Datum: 27.12.2008

Vložil: Fajkýšovic

Titulek: Hurá

Celá rodian Fajkýšovic posílá OBROVSKOU gratulaci !!!! Jsme rádi, že se naše rodina s klukem nespletla a hlavně, že budeme mít nového akitího kamaráda !!!

Odpovědět

—————

Datum: 26.12.2008

Vložil: Tamara

Titulek: miminko

Paní Ari,od paní Hamplové jsem dostala za úkol,doručit vám vzkaz,tedy tak činím.Mám vyřídit,že miminko je ještě u maminky v bříšku a opravdu se mu nechce na svět.Po návštěvě lékaře a ultrazvuku,je vše v pořádku,nic se neděje a klidně to ještě může trvat dva dny.Miminko je opravdu jedno,je to obr a je v bříšku velmi spokojené,tak vydržte.Všem držíme palce,hlavně mamince,bude mít asi chudinka dost práce toho prcka přivést na svět.Zdravím Tamara.

Odpovědět

—————

Datum: 26.12.2008

Vložil: Ari

Titulek: Re: miminko

Mockrát vám děkuju, celá pejskařská komunita už je nervózní, všichni držíme palce. Uklidnila jste nás, už jsme se báli, že je něco špatně. Myslíme na Hanušku i paní chovatelku!

Odpovědět

—————

Datum: 24.12.2008

Vložil: Petra, Charlotte a Elza

Titulek: Vesele Vanoce

Dlouho jsem u Vas na webu nebyla. Ale super clanek s psima boudama :))) Preji hezke Vanoce a brzy vytouzene plysatko. My jsme se take rozrostly a mame druhou akitku. S pozdravem Petra a lumpice.

Odpovědět

—————

Datum: 08.12.2008

Vložil: Jana a Fajuška

Titulek: Děkujeme

Děkujeme s Fajuškou za gratulace a reklamu, zde ve Vaší Inugoye ;-) Konečně je poznámka v odkazech, že Fajuška byla v poslední době velice výstavně úspěšná pravdivá! :-)))))

Odpovědět

—————

Datum: 01.12.2008

Vložil: Hagískovi

Titulek: Mimino

Ahojky!! Nám je to jasné ;-) Z vědeckých i osobních hypotéz víme, že to bude "kjuk a hojka" ;-) Nám taky říkali, že budou tři, možná čtyři... maximálně pět mimísků. A jak to dopadlo? Měli jsme jich osm! ;-) Takže tabu je vyřešeno a my jdeme vybrat plyšeti Yumemu dárek k Ježíškovi :-P
P.S. A jestli nám nevěříš... My s Fajkýšovými se nikdy nemýlíme =D

Odpovědět

—————

Datum: 01.12.2008

Vložil: www.aruma.ic.cz

Titulek: Zdravím

Budeme držet palce, ať je to kluk a dočkáte se svého plyšátka a pokud ne, tak se budeme těšit příští rok. To už určitě vyjde!!! Škoda, že jste nebyla v Plzni, těšila jsem se, že se seznámíme osobně. Tak snad někdy příště. Posíláme podrbání Mikýskovi. Alena a hafani

Odpovědět

—————

Jazykový koutek

Slovo měsíce:

SUBARU

Čteníすばる

Kanji: 

Význam: Plejády (název souhvězdí)