Kniha návštěv

Datum: 17.08.2012

Vložil: čtenář

Titulek: Chovatelska etika

Zřejmě má zase někdo pocit, že je třeba udělat dusno a je jedno jak to udělá, jestli napíše pravdu, nebo ji překroutí, popřípadě upraví co se mu do krámu nehodí to zamlčí. Hlavní je nakydat špínu, že?? Nejblíž je jistě chovatel mého psa, toho je třeba osmahnout i když zvíře co mám doma jsem si se slevou koupila i s problémem o kterém jsem věděla. Ale to nevadí, když neklapne tohle, klapnou třeba boule a když ani to se nedalo svést na chovatele tak napíšu, že má aspoň křivé nohy, což taky pravda není ale to nevadí. Jenže na tohle asi moc lidí neslyšelo a tak se svezu po matce mého psa a aniž bych si věci zjistila, naložím jí co se do ní vejde. Dále kauza SA, určitě jsou tady psi nemocní, to nikdo nikdy nepopíral a ani nepopírá ale sáhneme si do svědomí, je tady taky pár psů kteří se mě z nepochopitelných důvodů za nemocné tvrdošíjně vydávají, upravují se lékařské zprávy aby to vypadalo jak je ten majitel chudák a chovatel liška podšitá si namastil kapsu. Dále je třeba o nově vzniklých klubech utrousit pichlavou poznámku a tím hezky do povědomí neznalých a třeba hledajících klub pod který se uchýlit, zasít semínko pochyb. Závěr?? Já pisatel onoho článku, vystupuji jako bojovník, ničeho se nebojím a jsem prostě úžasný. Za sebe chci jen říct, nikoho se nezastávám ale když pravdu, tak celou bez toho jak se to komu hodí do krámu. Ještě by mě zajímalo , kam chodíte na ty výstavy kde se vystavují tak hrozní jedinci???





Zpět na diskuzi

Jazykový koutek

Slovo měsíce:

SUBARU

Čteníすばる

Kanji: 

Význam: Plejády (název souhvězdí)