Kniha návštěv

Datum: 27.10.2008

Vložil: aruma

Titulek: Dobrý den

Díky za odpověď, nejprve Vám chci říci, že se na Vaše plyše opravdu těším. V žádném případě ode mě nečekejte , že až si pořídíte akitku tak začnu s kritikou vás, vašeho psa, vašich stránek. Jak jsme již psala, líbí se mi váš styl i vaše kritičnost, protože jakákoliv změna není v usedlosti, ale v otevírání třináctých komnat. Což právě nejvíce nelibě nesou Ti, jichž se to týká. Mám velkou radost nad každou novou akitkou a jejich webkami vytvořenými jejich páníčky, protože vnáší do tohoto marastu novou krev, názory , připomínky a hlavně nové myšlení. Přicházejí noví majitelé akitek kteří hledají, pátrají a snaží se najít pro sebe i svého mazlíčka větší smečku než tvoří zatím oni. A ta smečka je vlastně klub. A hlavní snahou by se právě mělo stát, aby tento klub tvořili lidé tolerantní a ochotní pomoci novému členu se do této velké akití smečky zařadit.
Bohužel to zatím zní jako utopie. Máte naprostou pravdu , co se týká pomluv , závisti a nepřejícnosti, tak zatím v tomto klubu vládnou. Je to vřed, který nejde vyříznout a člověk nejspíš musí počkat až vyhnije sám. . Je to o lidech a pokud se týká kritik v návštěvních knihách, kdo nechce, tak nechápe. A nebo opravdu nechápe. Proto zastávám názor, že je lepší zaměřit se na něco , co má smysl, než plýtvat energií a silami nad něčím, co se nedá změnit.
Přeji pěkný den





Zpět na diskuzi

Jazykový koutek

Slovo měsíce:

SUBARU

Čteníすばる

Kanji: 

Význam: Plejády (název souhvězdí)