Kniha návštěv

Datum: 22.09.2008

Vložil: Ari

Titulek: Re: moje reakce na Váš článek

Vážená paní chovatelko,
tak předně vyjádření o paní *chovatelce*, od které přebíráte články nebylo vůbec ironické, nehodlala jsem pátrat po tom, kdo to je, protože to pro můj článek nebylo důležité. To, že tam vidíte něco, co tam psáno není, není můj problém.
Vaši chovatelskou činnost neurážím, pokud něco urážím, je to Váš web. Je to s podivem, že máte již druhý, jak sama píšete, kvalitní vrh a když pominu počáteční informační nedostatky včetně fotodokumentace, pak jsem víc než překvapená, že tak zkušené chovatelce jako jste Vy musí poradkyně chovu psát články o akitách. Tohle je věc, kterou kritizuju a za kterou jedinou máte právo cítit se ukřivděná. Takže by zase zajímalo mě, kde kritizuju výběr krycího psa nebo se hanlivě vyjadřuji o štěňatech, které ze spojení pocházejí, že urážím Vaši chovatelskou činnost. Vrhy jsem neodchovala žádné a ani to nemám v úmyslu, neboť se nehodlám zapojovat do prohnilého ovzduší, které tu kolem akit následkem nedostatku sebekritičnosti mnohých z výstav známých postaviček panuje.
Dál by mě zajímalo, kolik chovatelů jsem urazila, kromě Vás a paní Mandové, která si neumí přiznat pochybení a odmítá sdělit banální informaci pod záminkou nejrůznějších výmluv, protože by také mohlo vyjít najevo, že o některých věcech tuší pramálo a nebo nic. Myslím, že jich tak moc nebude.
Obsah Vašeho webu je samozřejmě Vaší soukromou záležitostí, ale jako taková musíte být schopná unést zodpovědnost za jeho zveřejněný obsah (což platí i pro mě, proto tady s Vámi argumentuju a proto je tady porůznu rozeseto mnoho varování!) a tudíž počítat s tím, že ne každý bude psát, jak parádní web to je a jak jste úžasná a to všechno.
Můj názor je, že všichni, kdo mají s akitami dlouholeté zkušenosti by neměli spoléhat na poradkyni chovu a pustit něco do světa sami. Proto na tenhle web píšu co píšu a pokud se akita stane mou srdeční záležitostí, hodlám poskytovat vlastní osobní postřehy.
Pokud toužíte po další diskuzi, je tu samozřejmě uvedený můj email.





Zpět na diskuzi

Jazykový koutek

Slovo měsíce:

SUBARU

Čteníすばる

Kanji: 

Význam: Plejády (název souhvězdí)