Kniha návštěv

Datum: 21.09.2008

Vložil: Katka a Cherry

Titulek: tvůj článek - webovky

Ahoj Kači,

předem Tě zdravím. Chtěla jsem Ti jen napsat svůj názor na ten článek co jsi psala o webovkách chovatelských stanic ohledně toho vykrádání apod. Já si myslím, že je na každém jaké ty stránky má a co tam má. Ohledně akit jsem si tam vložila článek od kamarádky Sandry Rudolfové a mám k tomu její souhlas. Dle mého názoru píše moc hezky a já tak psát neumím :-( pokud na našich stránkách mám zveřejněné fotky našich kamarádů, tak i k tomu mám požehnaný souhlas chovatelů nebo majitelů. Myslím si že je i jedno kolik která stanice má webovek. Pokud jich mají víc, tak to uvítám, protože si často a moc ráda prohlížím všechny webovky a hlavně fotky akit. Psala jsi, že skoro všechny texty jsou okopírované a že je těžké získat nějaké informace o plemeni. To máš na jednu stranu pravdu, ale já jsem před 4 rokama když byla Cherry ještě malá byla v horší situaci, protože těch chovatelských stanic nebylo tolik co nyní. Řešila jsem to ale tak, že jsem kontaktovala mejlem nebo telefonem některý chovatele a psala jsem si s něma. A také jsem kontaktovala paní Hamplovou, která nám všechno ohledně akit řekla a poradila nám ve všem. Takže si myslím, že kdo má zájem a chce tak se k informacím dostane.

Jinak co se týče chovatelské stanice Go Daiku ken, tak dle mého názoru jsou to pěkné a velice dobře udělané stránky. Dozvěděla jsem se tam mnoho informací ohledně pejsanů a články jsem si několikrát sama četla. Když něco potřebuju vědět tak tam v rychlosti nakouknu a vyhledám si co potřebuji. Dřív jsem si kupovala časopisy o pejsanech, ale dneska na to už nemám čas, tak jsem ráda že mohu čerpat info od Ester. A věřím že nejen já, ale i ostatní ... taky tam má krásné fotky zahrady, kterou obdivuje zase naše rodina.

Já zastávám názor, že důležitější než webové stránky je to jak se ke psům přistupuje a jak je o ně postaráno. Netroufla bych si hodnotit někoho, koho ani neznám a nemám s ním žádnou osobní zkušenost.

Měj se hezky

Katka Šíblová

www.milacekcherry.estranky.cz





Zpět na diskuzi

Jazykový koutek

Slovo měsíce:

SUBARU

Čteníすばる

Kanji: 

Význam: Plejády (název souhvězdí)