Kniha návštěv

Datum: 21.09.2008

Vložil: Ester Jiráková Go Daiku Ken

Titulek: moje reakce na Váš článek

Vážená slečno Ari, pro Vaši informaci ta "nějaká" veterinářka a možná i "chovatelka" je kapacita ve svém oboru léčení psů homeopatikami a dlouholetá chovatelka plemene bulteriérů, s jejím svolením jsem uveřejnila její články, které vycházejí i mimo jiné v časopise - Pes přítel člověka. Uveřejnila jsem tyto články, ne jen pro chovatele akit, ale pro všechny chovatele psů, kteří mají třeba ....zdravotní problém a můžou se s ním takto vypořádat. Článek o historii plemene Akita Inu jsem získala od poradkyně chovu Jarmily Hamplové, který pro mě sepsala, vzhledem k tomu, že já mám 12 stránkovou verzi, která by k uveřejnění dle mého názoru nebyla příliš vhodná. Samozdřejmě jsem článek uveřejnila s jejím svolením. Všechny články a fotografie mám svolené ke zveřejnění od majitelů a je tam plno mým autorských fotografií. Jak jste si všimla, tak jsem odchovala dle mého názoru kvalitní a zdravá štěňata a zajímalo by mě, kolik vrhů jste odchovala Vy, když urážíte moji chovatelskou činost. Vážená slečno Ari myslím si, že když ještě akitu ani nemáte a již jste urazila více chovatelů, tak myslím, že lidi Vašeho typu jsou tragédií pro chov daného plemene, v tomto případě AKITA INU. Všechny články, které nesepsala poradkyně chovu osobně - jsou většinou kopírované a opisované z enciklopedií psů. Já jsem ráda, že mohu začínajícím chovatelům poskytnout informace o plemeni Akita inu a mnozí z nich si je také vložili na své stránky. Moje stránky nejsou jen o plemeni Akita inu, ale jsou o všech co mám ráda.





Zpět na diskuzi

Jazykový koutek

Slovo měsíce:

SUBARU

Čteníすばる

Kanji: 

Význam: Plejády (název souhvězdí)